Strona główna Lifestyle Jaka szkoła kitesurfingu dla początkujących?

Jaka szkoła kitesurfingu dla początkujących?

Szu
Jaka szkoła kitesurfingu dla początkujących?

Decydując się na naukę sportów wodnych, nasuwa się pytanie, z której szkoły warto skorzystać, aby się nie rozczarować, a zamiast tego opanować praktykę do perfekcji? Tutaj mamy szerokie pole do wyboru, ponieważ obecnie na rynku istnieje wiele szkół, oferujących kursy i szkolenia na każdym poziomie – od podstaw po zaawansowanie. Jeżeli jednak zależy Ci na tym, aby poziom szkoleń był naprawdę wysoki, a cena stosunkowo niska, zdecydowanie powinna zainteresować Cię szkoła kitesurfingu FunSurf. Sprawdź dlaczego!

Windsurfing i inne sporty wodne w FunSurf

szkoła kitesurfingu

FunSurf to szkoła z blisko 30-letnim doświadczeniem w sportach wodnych. Od początku trwania swojej działalności, stawia ona na komfort i bezpieczeństwo kursantów, a także na bardzo wysoki poziom szkoleń. Dzięki temu cieszy się ona ogromną popularnością wśród kursantów w całej Polsce. Jako jedna z pierwszych szkół sportowych na Półwyspie Helskim, FunSurf wyróżnia się również pod względem szerokiej oferty, dostosowanej do różnych grup wiekowych. Aktualnie na windsurfing do FunSurf mogą zapisać się nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci i młodzież. Szkoła nie wymaga doświadczenia w sportach wodnych, ani doskonałej kondycji. Wystarczy umieć pływać w minimalnym stopniu, aby utrzymać się na wodzie w razie wpadnięcia. Kursy prowadzone są przez zespół licencjonowanych instruktorów, dla których windsurfing nie jest jedynie pracą, a największą, życiową pasją. Otaczają oni kursantów wsparciem, pomocą i porządną dawką pozytywnej energii.

Kursy wingfoil na Helu

kursy wingfoila

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, oferta szkoły FunSurf skierowana jest do różnych grup wiekowych. W związku z tym znaczącą część zainteresowanych stanowi m.in. młodzież w wieku 14-18 lat. Nauka w ich przypadku podzielona jest na dwa etapy: etap I WINGSURF, czyli pływanie z wingiem na desce szkoleniowej i etap II WINGFOIL – pływanie z wingiem na desce z foilem. O przejściu do drugiego etapu decyduje opanowanie wszystkich elementów z etapu I oraz indywidualna decyzja instruktora po rozmowie z rodzicami. Kursy wingfoil prowadzone są w Chałupach na płytkim i bezpiecznym akwenie. Kursanci otrzymują do swojej dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt, piankę oraz kamizelkę i kask asekuracyjny. Masz ochotę poznać więcej szczegółów? Odwiedź stronę internetową szkoły, skontaktuj się telefonicznie/mailowo lub odwiedź biuro stacjonarne w Lublinie. Z pewnością otrzymasz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Nie zwlekaj i zarezerwuj kurs wingfoila dla siebie lub swojego dziecka już teraz i rozpocznij przygodę z nową aktywnością fizyczną.

0 Komentarz
0

PODOBNE ARTYKUŁY

Leave a Comment