Strona główna Lifestyle Jak bezpiecznie nadać paczki do Anglii?

Jak bezpiecznie nadać paczki do Anglii?

Szu
Jak bezpiecznie nadać paczki do Anglii?

Zbliża się grudzień, a razem z nim święta Bożego Narodzenia. Oznacza to zatem, że większość z nas będzie miała ochotę wysłać paczki do Anglii swoim bliskim, przebywających aktualnie za granicą. Nie każdy może pozwolić sobie na powrót do kraju, przez co święta spędza z dala od rodziny i przyjaciół. Aby sprawić radość osobom, którym nie uda się wrócić do domu na Boże Narodzenie, firma Super Busy wprowadziła do oferty możliwość nadania paczki do Anglii online. Usługa wykonywana jest w błyskawicznie krótkim czasie, dzięki czemu przesyłki docierają do swoich odbiorców chwile przed świętami. Chciałbyś przekazać paczkę lub prezent dla kogoś bliskiego? Teraz masz ku temu okazję!

Busy do Anglii – przewożenie paczek

Firma Super Busy posiada bogatą flotę transportową, składającą się z najnowocześniejszych pojazdów marki Mercedes. Są one odpowiednio przystosowane do wielogodzinnych podróży za granicę. Zapewniają komfort i wygodę pasażerom, a także bezpieczne przewożenie paczek, czy przedmiotów o różnych gabarytach. Busy do Anglii zbierające paczki na trasie Polska-Anglia kursują w poniedziałki, czwartki i soboty. Usługa obejmuje ubezpieczenie standardowe na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Dodatkowo firma oferuje duży limit wagowy, o czym dowiesz się po skontaktowaniu z pracownikiem. Istotną kwestią jest sposób zapakowania paczki. Pamiętaj, aby zabezpieczyć wszystkie przedmioty, znajdujące się wewnątrz pudełka, wolną przestrzeń wypełnić folią lub styropianem, a w razie spakowania szkła – koniecznie poinformuj o tym pracownika. Busy do Anglii są wystarczająco przestronne, aby zmieścić również większe przesyłki.

busy do Anglii

Sposoby nadania paczki z Polski do Anglii

Zdajemy sobie sprawę z tego, że decydując się na wysłanie paczki z Polski do Anglii, chciałbyś zaoszczędzić jak najwięcej czasu i pieniędzy. Dlatego mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Firma Super Busy oferuje kilka sposobów nadawania paczek. Do najpopularniejszego z nich należy formularz online, który wypełnisz bezpośrednio na stronie internetowej firmy. Należy wskazać w nim podstawowe, jak i bardziej szczegółowe informacje, takie jak adres i dane kontaktowe nadawcy i odbiorcy, datę transportu paczki, wagę i wielkość, a także informacje dodatkowe np. obecność przedmiotów szklanych. Kolejnym sposobem jest skontaktowanie się z pracownikiem firmy drogą telefoniczną lub mailową. W każdym przypadku mowa o darmowej rezerwacji terminu, bez konieczności wychodzenia z domu. Opłata dokonywana jest u kierowcy w dniu transportu. Nie zwlekaj do ostatniej chwili i już teraz nadaj paczki z Polski do Anglii w bardzo korzystnej cenie!

paczki do Anglii

0 Komentarz
0

PODOBNE ARTYKUŁY

Leave a Comment