Strona główna Lifestyle Butelka z filtrem węglowym – co warto o niej wiedzieć?

Butelka z filtrem węglowym – co warto o niej wiedzieć?

Szu
Butelka z filtrem węglowym – co warto o niej wiedzieć?

Chcesz wyrobić w sobie pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu? Butelka filtrująca z pewnością ci w tym pomoże. Dowiedz się więcej i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości. Do dzieła!

Butelka z filtrem węglowym – wygodne rozwiązanie na wyciągnięcie ręki!

Butelka filtrująca to poręczne, lekkie i trwałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych okoliczności i w każdym miejscu. Każda butelka wyposażona jest w wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin kokosa), który nie tylko usunie nieprzyjemny zapach i smak chlory z wody kranowej, podwyższy jej pH (alkaliczna woda pomoże ci w walce z zakwaszenie organizmu), ale również pozostawi niezmienioną ilość minerałów w niej występujących takich jak magnez, czy wapń. Butelka wielokrotnego użytku (np. butelka filtrująca Soft polskiej marki Dafi) dostępna jest w 3 wygodnych pojemnościach – najmniejsza 0,3 l to doskonałe rozwiązanie dla najmłodszych, średnia 0,5 l to najpopularniejsza wielkość, która sprawdzi się w każdych warunkach i miejscu, największa 0,7 l to rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pod ręką optymalną ilość smacznej filtrowanej wody kranowej. W zależności od twoich potrzeb i preferencji z pewnością znajdziesz pojemność dla siebie. Ruszasz na wakacje? Nie zapomnij spakować butelki wielokrotnego użytku i ciesz się smaczną filtrowaną wodą kranową, gdziekolwiek jesteś. Ruszasz na poranny trening? Spakuj butelkę filtrującą i zadbaj o odpowiednie nawodnienie podczas ćwiczeń. A może masz ochotę na spacer po okolicznym parku? Weź ze sobą butelkę filtrującą i ugaś pragnienie. Butelka z filtrem węglowym to modny gadżet (dostępny w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych), który wyrobi w tobie pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu, gdziekolwiek jesteś!

Butelka filtrująca – poznaj korzyści

– zaoszczędzisz czas i pieniądze (uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody sklepowej, warto wiedzieć, że jeden filtr zastępuje nawet 300 półlitrowych butelek jednorazowych!)

– zatroszczysz się o środowisko (ograniczysz, a z czasem może wyeliminujesz zużycie jednorazowych opakowań w których często sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu)

– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie (smaczną wodę będziesz miał zawsze na wyciągnięcie ręki, zaspokoisz pragnienie, gdziekolwiek jesteś)

Butelka z filtrem węglowym – gdzie może ci się przydać?

– na wakacjach

– na spacerze

– podczas treningu

– na uczelni

– w szkole

– w pracy

– w domu

– podczas aktywności

Gotowy na zmianę? Butelka z filtrem węglowym dostępna jest na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Wybierz model dla siebie, kup i poczuj nową jakość. Pamiętaj, że twoje decyzje mają znaczenie, a więc do dzieła!

0 Komentarz
0

PODOBNE ARTYKUŁY

Leave a Comment