Strona główna Polska Zwiedzanie Gdyni – o czym powinniśmy wiedzieć

Zwiedzanie Gdyni – o czym powinniśmy wiedzieć

Szu
Zwiedzanie Gdyni – o czym powinniśmy wiedzieć

Zwiedzanie Gdyni może stać się niezapomnianym przeżyciem. Będąc w nadmorskim mieście możemy zaplanować rejs motorówką – Gdynia oferuje nam takie atrakcje. Poznamy wówczas najciekawsze miejsca miasta Gdynia z zupełnie innej perspektywy. Wycieczka motorówką otwiera przed nami nowe możliwości. Kto powiedział, że pobyt w Gdyni mamy ograniczyć jedynie do podróży na lądzie? Pływanie motorówką to ogromna frajda zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Sprawdźmy, jak zrobić rejs motorówką, aby urlop w Gdyni był niezapomniany!

Jak zrobić rejs motorówką – Gdynia to miasto możliwości

Gdynia to nadmorskie miasto, w którym wszystko jest możliwe. Co warto zobaczyć w Gdyni?
Najciekawsze miejsca w Gdyni to:

 • Skwer Kościuszki;
 • Molo Południowe;
 • Statek „Dar Pomorza”;
 • Okręt „Błyskawica”;
 • Muzeum Emigracji;
 • Kamienna Góra;
 • nadmorska plaża.

To wspaniałe zabytki w Gdyni, ale czy kilkudniowy pobyt w Gdyni powinniśmy ograniczać do tych kilku miejsc? Owszem, pozostały czas możemy wylegiwać się na pięknej, nadmorskiej plaży. O wiele ciekawszy będzie jednak rejs motorówką – Gdynia oferuje nam takie atrakcje. Wynajem motorówki na godziny w Gdyni otwiera przed nami kolejne możliwości. Ile kosztuje rejs motorówką? Ceny za wycieczkę motorówką dla kilkuosobowej grupy to niewielki wydatek. Warto więc skorzystać z takiej okazji, zebrać kilku znajomych i wypłynąć w morze. Pływanie motorówką dostarczy nam niezapomnianym wrażeń. Przy okazji będziemy mieli okazję poznać najciekawsze miejsca Gdyni – prosto z morza.

Rejs motorówką w Gdyni – najciekawsze miejsca

Rejs motorówką w Gdyni pozwoli nam podziwiać uroki tego miasta i okolic prosto z wody. To wspaniałe uczucie móc znajdować się na morzu. Spienione fale, wiatr we włosach oraz ciepłe promienie słońca to doskonały relaks, o którym marzy każdy, kto wybiera się na urlop nad morzem. Przy okazji możemy zobaczyć miejsca tj.:

 • Klif Orłowski;
 • Port Rybacki;
 • Port morski Gdynia;
 • Torpedownia.

Klif Orłowski to jedna z naturalnych atrakcji na wybrzeży gdyńskim. Rozciąga się on na 650 metrów. Wycieczka motorówką w Gdyni pozwoli nam na zobaczenie tego dzieła natury w całej jego okazałości. Przebywając na lądzie trudno jest o taką perspektywę. Prosto z morza możemy również podziwiać łodzie oraz kutry rybackie przycumowane w Porcie Rybackim oraz trzeci co do wielkości port morski w Polsce Port morski Gdynia – znajdujący się nad Zatoką Gdańską. Gdyńska torpedownia w Babich Dołach to kolejna atrakcja, która z morza będzie jeszcze bardziej okazała niż z lądu.

Gdy zdecydujemy się na rejs motorówką, Gdynię poznamy z zupełnie innej strony. Poza tym nie co dzień mamy możliwość pływania motorówką. Jeśli spędzamy urlop w Gdyni, warto skorzystać z okazji i poczuć wiatr we włosach –  unosząc się na spienionych falach. Wycieczki motorówką to wspaniałe atrakcje dla dzieci – Gdynia i jej zabytki być może ich nie zachwycą. Rejs motorówką z pewnością zaprze im dech w piersiach.

0 Komentarz
0

PODOBNE ARTYKUŁY

Leave a Comment