Strona główna Polska Wypoczywaj wśród zieleni w hotelu w Stargardzie

Wypoczywaj wśród zieleni w hotelu w Stargardzie

Szu
Wypoczywaj wśród zieleni w hotelu w Stargardzie

Mieszkasz w centrum miasta i masz dość hałasu oraz betonu? Możesz odpocząć od nich w eleganckim i przytulnym hotelu niedaleko morza. W Stargardzie Szczecińskim na gości czeka Hotel Lord z pięknym ogrodem, restauracją i wygodnymi pokojami. Spędzisz w nim udany weekend lub dłuższy urlop bez zgiełku i kiczu dominującego na nadmorskich promenadach. Sprawdź, dlaczego warto wybrać hotel w Stargardzie Szczecińskim.

1. Elegancki hotel z pięknym ogrodem – Stargard Szczeciński zaprasza!

2. Wybierz komfortowy nocleg w mieście Stargard

3. Stargard hotel na wesele i konferencje

Jeśli potrzebujesz szybko naładować akumulatory i oderwać się od codzienności, możesz zdecydować się na krótki wyjazd do Stargardu. W niewielkiej odległości od Szczecina możesz znaleźć tanie noclegi i jednocześnie cieszyć się wysokim komfortem przez cały pobyt. Hotel znajduje się nieco na uboczu od centrum Stargardu, dlatego panuje w nim spokojna atmosfera. Sprawdź, jakie udogodnienia oddano do dyspozycji gości w hotelu Lord.

Elegancki hotel z pięknym ogrodem – Stargard Szczeciński zaprasza!

Hotele Stargard oferuje wiele udogodnień, jednak hotel Lord wyróżnia się na ich tle za sprawą wyjątkowych ogrodów. Obiekt otacza przepiękny teren zielony z licznymi kaskadami, oczkami wodnymi i tarasami. Dzięki temu otoczenie ogrodu umożliwia spędzanie czasu na długich spacerach z dala od betonu i hałasów. Idealnie utrzymana zieleń koi zmęczony umysł i poprawia samopoczucie emocjonalne. W okresie wiosenno-letnim w hotelu można zjeść śniadanie na słonecznym tarasie. Dzięki temu posiłek uświetnia widok na ogród, w którym przyroda budzi się do życia.

Goście, którzy przyjadą do hotelu, w ciągu dnia mogą wybrać się również na spacer po rynku staromiejskim w Stargardzie, a następnie wrócić na pyszną kolację. Kameralna restauracja zapewnia możliwość zamówienia dań a’la carte, a miła obsługa sprawia, że goście czują się swobodnie i przyjemnie spędzają czas.

Wybierz komfortowy nocleg w mieście Stargard

Jeśli chcesz odwiedzić Stargard hotel zapewni Ci większy komfort w porównaniu do pensjonatów i obiektów niższej klasy. W hotelach na gości czekają komfortowe pokoje wyposażone w wygodne łóżko i prywatną łazienkę. Hotel Lord oferuje pokoje wyposażone w telewizję satelitarną, Wi-Fi oraz klimatyzację. Wysoki standard pobytu sprawia, że goście doskonale wypoczywają w pokojach i zapominają o wszelkich troskach. Do hotelu można przyjechać wraz z dziećmi oraz zwierzętami. W przypadku pobytu z pupilem wystarczy wcześniej poinformować o zamiarze jego zabrania, a obsługa hotelu odpowiednio przygotuje pobyt na przyjazd. W każdym pokoju łazienka jest wyposażona w zestaw kosmetyków hotelowych, ręczniki i suszarkę do włosów.

Stargard hotel na wesele i konferencje

W hotelu Lord można zorganizować wesele lub konferencję. Duży bezpłatny parking dla zaproszonych osób ułatwia transport na miejsce, a restauracja dba o doskonałe menu dla każdego gościa. W przypadku wesela para młoda może liczyć na atrakcyjne dekoracje sali zgodne z nowoczesnymi trendami i możliwość zarezerwowania noclegu dla rodziny i przyjaciół w korzystnej cenie. Dzięki temu po całonocnej zabawie wszyscy zaproszeni goście mogą wyspać się i odpocząć w hotelu bez konieczności wracania do domu samochodem lub innym środkiem transportu. W przypadku konferencji do obiektu można zaprosić aż 350 osób. Kucharze i kelnerzy zadbają o smaczne posiłki, serwis kawowy i przekąski, a obsługa pokojów przygotuje nocleg dla osób, które zostają na konferencji dłużej niż przez jeden dzień.

0 Komentarz
0

PODOBNE ARTYKUŁY

Leave a Comment