Strona główna Wyprawy Wygodny SUV na dalekie podróże z rodziną

Wygodny SUV na dalekie podróże z rodziną

Szu
Wygodny SUV na dalekie podróże z rodziną

Wybieracie się samochodem we wspaniałe, ale odległe miejsce? Przejechanie autem kilkuset kilometrów jest męczące nie tylko dla kierowcy. Wyczerpana będzie również reszta pasażerów, szczególnie dzieci oraz osoby starsze. Jednak negatywne skutki długiej podróży można zminimalizować, jadąc wygodnym samochodem! Przeczytajcie, dlaczego właśnie SUV-a warto kupić na dalekie podróże!

Czym charakteryzują się SUV-y?

SUV to model samochodu z segmentu klasy D, znany chyba przez wszystkich kierowców. Nie bez powodu najczęściej jest nazywany rodzinnym oraz wygodnym. SUV-y charakteryzują się bogatym wyposażeniem wnętrza, dużą ilością miejsca dla pasażerów i sporą przestrzenią w bagażniku. W dodatku ten typ samochodu ma możliwości równe niektórym terenówkom, dlatego świetnie sprawdzi się nawet na bezdrożach. Bezpieczeństwo, komfort, najnowsze rozwiązania technologiczne, a w nowych modelach również hybrydowy napęd, to przepis na doskonałego SUV-a. Te wygodne, eleganckie samochody na dalekie podróże z rodziną znajdziecie na nawrot.hyundai.pl. Możecie być pewni, że SUV-y Hyundaia nie zawiodą Was na żadnej trasie.

Na co zwrócić uwagę wybierając SUV-a na rodzinną podróż?

Bóle krzyża, przykurcze mięśni, wrażenie ociężałych stóp. Dzieci przepychające się na tylnych siedzeniach, ponieważ brakuje im miejsca. Problemy ze zmieszczeniem wszystkiego w bagażniku lub wybieranie, które z potrzebnych nam rzeczy należy zostawić w domu. Z pewnością doświadczył tego każdy, kto musiał przejechać nieodpowiednim samochodem razem ze swoją rodziną kilkaset kilometrów. Jak wybrać dobre auto na długą trasę, aby uniknąć niepotrzebnego stresu i bólu? Dobry, rodzinny pojazd koniecznie musi posiadać kilka bardzo ważnych cech. Przed wyborem SUV-a należy, zwróć uwagę na dostępną dla pasażerów przestrzeń oraz wielkość bagażnika, w tym wypadku naprawdę im więcej, tym lepiej! Podróż ułatwi nowoczesne wyposażenie samochodu, przejrzysta deska rozdzielcza, dobra nawigacja, wygodne fotele, klimatyzacja, ogrzewanie i przede wszystkim niskie zużycie paliwa! Równie ważne jest inteligentne oprogramowanie, a w tym wszystkie systemy bezpieczeństwa ułatwiające jazdę oraz dbające o pasażerów. Bardzo ważne są osiągi silnika, które tworzą ogromną różnicę w czasie każdej jazdy. Jedną z najważniejszych cech wygodnego auta na długie podróże zdecydowanie jest jego niezawodność. Z tego powodu najlepiej wybierać marki znane, które od lat są polecane przez użytkowników segmentu klasy D.

Nowy SUV Santa Fe od Hyundaia

Czy ktoś jeszcze nie kojarzy popularnego modelu Santa Fe od Hyundaia? Ten samochód jeździ po naszych drogach już od 20 lat! Stale jest udoskonalany, aby odpowiadać na potrzeby, nawet najbardziej wymagających klientów z segmentu klasy D. Obecna wersja zdecydowanie przewyższa wszystkie poprzednie. Jesteście ciekawi, czym wyróżnia się ten nowoczesny SUV?

Wygodna przestrzeń dla wszystkich pasażerów – zapewniona, dzięki zwiększeniu miejsca między rzędami foteli oraz inteligentnym funkcjom.

Duży bagażnik – z funkcją bezpiecznego otwierania i elektrycznie sterowaną klapą.

Siedzenia dla siedmiu osób – które z łatwością możesz przesuwać i składać. A po naciśnięciu jednego przycisku, cały drugi rząd automatycznie robi miejsce, aby pasażerowie bez problemów przeszli na sam tył samochodu.

Najnowsze systemy bezpieczeństwa – a wśród nich asystent jazdy autostradowej, automatycznego parkowania, unikania kolizji przy parkowaniu tyłem i wiele innych.

Dopasowany napęd wybierać można między doskonałymi osiągami hybrydy, napędu typu plug-in oraz czterocylindrowego silnika diesla.

Wysokiej klasy wyposażenie – wyświetlacz Head-Up, czyli najważniejsze informacje na przedniej szybie, świetne funkcje łączności, aż 10 głośników KRELL oraz pamięć ustawienia fotela kierowcy.

Napęd 4×4 oraz wybór trybu jazdy – Nowy Santa Fe oferuje mnóstwo możliwości, a wśród nich znajdziecie trzy tryby Snow, Sand i Mud, które pomagają w jeździe na konkretnych nawierzchniach oraz tryby Comfort, Eco, Sport i Smart.

0 Komentarz
0

PODOBNE ARTYKUŁY

Leave a Comment