Strona główna Polska Sylwester w górach – tylko w Jeleniej Strudze!

Sylwester w górach – tylko w Jeleniej Strudze!

Szu
Sylwester w górach - tylko w Jeleniej Strudze!

Sylwester w górach to idealna okazja by pojeździć na nartach, wspinać się czy podziwiać gwiazdy nocą. Dzięki tak pięknym okolicznościom przyrody masz szansę wczuć się w cudowny klimat świąt! Możesz popijać szampana w drewnianej chatce, przy prawdziwym kominku i cieszyć się zimową pogodą. W różnych częściach Polski znajdziesz wiele ośrodków, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania! To świetna okazja, aby odpocząć, bawić się, uprawiać sporty ekstremalne czy się zrelaksować.

Jelenia Struga – idealna przestrzeń dla Ciebie!

Jelenia Struga MEDICAL SPA to idealne miejsca dla osób, które chcą zapomnieć o stresach i napięciach, których doświadcza każdego dnia. Dzięki przybytkowi takiemu jak ten, nasz szansę obyć relaksującą podróż w karkonoskie lasy. Spędź czas blisko natury, błogiego ciepła kominków i niezwykłych aromatów, które pomogą utrzymać Twój organizm z doskonałej formie.
Hotel położony jest w pięknej dolinie z krystalicznie czystym powietrzem. Miejsce otoczone jest gęstymi lasami, które są wolne od smogu. Masz okazję cieszyć się dziką naturą przesyconą szumem strumyków i śpiewem ptaków, które pochodzą z samego serca Karkonoskiego Parku Narodowego.

Wybierz Jelenią Strugę na Twojego wyjątkowego sylwestra!

Chcesz wyjechać z całą rodziną na wyjątkowego sylwestra, połączonego ze świetną zabawą? Wybierz 5-dniowy pakiet w Jeleniej Strudze! Znajdziesz to cztery noclegi w jednym w dostępnych pokoi. Oferują również bogaty pakiet kulinarny – śniadania, obiadokolacje czy lunch. A do tego, w tę wyjątkową noc, oprócz menu oferują również open bar!
Dla rodziców, którzy przyjechali z dziećmi przygotowujemy specjalny Bal Sylwestrowy, aby każdy z gości mógł się bawić w swoim towarzystwie.
Całość uświetnią Noc Muzyki na Żywo poprowadzą Kuba Zakrzewski – piano, Paweł Tumiło – sax&wokal. Muzyczny duet z wieloletnim doświadczeniem w kraju i zagranicą, szeroki repertuar, własne aranżacje, profesjonalne prowadzenie, nagłośnienie i oświetlenie.
A całość w Hotelu, który oferuje strefę wellness dla wszystkich gości!
Warto spędzić tu cały karnawał! Ferie z całą rodziną, czy ucieczkę od problemów znajdziesz w Jeleniej Strudze!

Więcej informacji: https://www.jeleniastruga.pl/jelenia-struga/ceny-i-pakiety/szczegoly-pakietu?OfferID=166805

0 Komentarz
0

PODOBNE ARTYKUŁY

Leave a Comment