Strona główna Różne Obozy dla dzieci i młodzieży lato 2020

Obozy dla dzieci i młodzieży lato 2020

Szu

Agencja Turystyczna Wonderlands zaprasza

Profesjonalna opieka, pełnia zabawy i codziennie nowa przygoda to tylko telegraficzny skrót nowości i stałych elementów naszej oferty wakacyjnej. W lecie 2020 roku pojawia się paleta nowości, które jeszcze bardziej wzbogacają dotychczasowe propozycje AT Wonderlands. Rodzicielskie rozterki związane z organizacją wakacji odchodzą w dal w związku z szerokimi możliwościami dopasowania rozrywki do potrzeb i oczekiwań dziecka. Bezpieczeństwo zapewnione podczas obozu otwiera drzwi do atrakcji tematycznych, które oferuje każda z opcji. Zarówno dla dzieci w wieku 7-10 lat czy też 8-13 lat, jak i dla nastolatków do 18 roku życia, nadchodzące lato przygotowuje nie jedną gratkę. Zobacz nasz katalog LATO 2020: https://aktywne-obozy.pl/katalog-pdf/

Malownicze nadmorskie miejscowości tuż nad Bałtykiem pozwolą na przeniesienie się do fabuły obozów militarnych, tanecznych, paintballowych, survivalowych i łączonych. Aktywne obozy wprowadzają bowiem na 2020 rok szereg nowości. Wśród nich znajduje się między innymi obozy:

  • obóz przygodowy,,Fabryka Adrenaliny”
  • obóz strzelecki ASG ,,Airsoft Tourament”.

Obozy dla dzieci i młodzieży w Polsce

Samodzielny wypoczynek bez udziału rodziców sprzyja rozwijaniu pasji i koncentrowaniu się na wszystkich czynnościach, na które zwykle brakuje czasu u dzieci i młodzieży szkolnej. W wakacje 2020 zrealizują się plany sportowe dla najbardziej aktywnych. Organizacja obozów fitness czy windsurfingowych w Polsce nie jest dla nas problemem. Większym wyzwaniem dla organizatora obozów są obozy tematyczne zapewniające nawet odrobinę egzotyki. W szczególności zapraszamy na proponowany przez nas obóz japoński z namiastka kraju kwitnącej wiśni w tle.

obozy dla dzieci 2020Lokalizacja naszych obozów

Sprawdzone ośrodki wypoczynkowo-rekreacyjne oferowane przez AT Wonderlands pozwalają na przekroczenie bram najpiękniejszych miast w okolicy Bałtyku, ale też w środkowej Polsce w Spale. Zarówno dla młodszych dzieci, jak i wymagających nastolatków do dyspozycji na 2020 rok pozostają dobrze znane obozy w:

Przyjazna atmosfera, jaka wkracza na wyjazdy wakacyjne wraz z serwisem aktywnych obozów będzie w najbliższym sezonie gwarantowana. Niezliczona ilość możliwość przygód pojawia się tak na obozach militarnych, jak i na pobytach blisko natury. Sprzyjają temu oferty obozu farmerskiego, obozy wędkarskie czy nawet obóz survivalowy inspirowany podróżami Beara Gryllsa. Komfort sprawdzonych rozwiązań, jakie od trzydziestu lat stosujemy umożliwia wykorzystanie elastycznych warunków promocyjnych, które znajdziesz w naszym katalogu na lato 2020.

Promocje

Specjalnie z myślą o naszych uczestnikach przygotowaliśmy szereg promocji. Już teraz można skorzystać z promocji zimowej, dzięki której można zaoszczędzić nawet 150 zł. Ale to nie koniec. promocje czekają również dla stałych klientów, rodzeństw i przyjaciół zapisujących się współnie. Warto pamiętać, że promocje łączą się ze sobą!

0 Komentarz
0

PODOBNE ARTYKUŁY

Leave a Comment